Відгуки про компанію Autovse
- Влад З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Руслан К.
ну ще не чіпляв доки що в машину , але можу сказати що фірмове пакування накидки як зазначено було , то просто запихано в пакувальний пакет нової пошти .
- Владимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Володимир, дуже приємно отримувати позитивний відгук ) Дякуємо!
- Коментар продавця
- Владислав К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Артём К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Сергію, дякуємо за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- Сергей С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Сергіє, дякуємо на доброму слові )
- Коментар продавця
- Володимир Г.
Товар вислав не на ту модель авто 2 раза, коли нема на ту модель що потрібно впихує шопопало , надіється шо посилку не перевірять, наглий продавець який хоче надурити, тому і бере передоплату 200грн, щоб не бути в мінусі коли людина відкажеться від посилки. Не рекомендую.
- Володимир З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Станислав Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua

