-10%

Акумулятор LiFePo4 в зборі 4 кВт 314Аh 12 V
30 000 ₴
27 000 ₴
- В наявності
- Код: 114149
+380 (99) 606-83-51
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна збірка LiFePo4 4 кВт 314Аh 12 V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 114149 |
| Тип | Акумуляторна збірка |
| Місткість | 314Ah |
| Назва | Акумулятор LiFePo4 у зборі 4 кВт 314 Ah 12 V |
| Назва модифікації | Акумулятор LiFePo4 у зборі 4 кВт 314 Ah 12 V |
| Наявність | В наявності |
| Напруга | 12V |
| Розділ | Обладнання для систем безперебійного живлення |
| Тип акумуляторної батареї | Літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) |
| Ціна | 27000.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴



