Отзывы о компании Autovse
- Іван Д.
Три зірки - це аванс. Прийшло щось пожмакане, отвори під дефлектори не співпадають, липучки на панелі не тримаються. Та і уявити оті білі липучки на скотчі, приклеєними на чорну панель - ще те задоволення. Клапан під бардачок вирізаний повністю, і ще в комплекті шматок тканини на інший бардачок. Поки що кинув на панель, сонце не відбивається, але в мене позашляховик - тому постійно сповзає, бо трясе. 1000 грн вважайте подарунком, але вкладіть їх в розвиток виробництва. Читайте відгуки, панове, вчіться працювати.
- Інна О.
- Михайло Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Владислав К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не плохая накидка, почти полностью пропало отражение торпеды в лобовом стекле в солнечную погоду (немного по низу отражается накидка) , материал более менее, по размеру все ок
- Андрій Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все класно! рекомендую
- Сергій Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмінна якість,всі рядкі рівненьки,пошито акуратно.Накидки дуже сподобались,на сидіння автівки підійшли ідеально.
- Стас П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Іван Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Николай П.

